Total Quartz ineo Efficiency 0w30 - 1L

Total Quartz ineo Efficiency 0w30 - 1L

Dostupnost: Na objednání

Popis:

Popis: 

Motorový olej syntetické nízkopopelnaté technologe « Low SAP » pro moderní benzínové a dieselové spalovací motory osobních vozidel.
Doporučený pro motory vybavené moderními systémy na řízení a redukci produkovaných emisí.
Moderní formulace garantuje podporu úspory paliva, optimalizuje účinnost a prodlužuje životnost zařízení snižujících emise (částicové filtry DPF, ventily EGR, moderní třícestné katalytické systémy)

POUŽITÍ: Moderní motorový olej s nízkým obsahem chemických komponent (síra, fosfor, s.popel) pro dieselové a benzínové motory.

Je to motorový olej doporučený pro moderní spalovací benzínové a dieselové motory osobních a lehkých užitkových vozidel.
Technologie QUARTZ INEO EFFICIENCY 0W-30 podporuje řízenou kontrolu emisí a poskytuje vynikající ochranu motoru vůči opotřebení a tvorbě úsad.

Nízkopopelnatá formulace oleje « Low SAP » zajišťuje dlouhodobou spolehlivou funkci přídavných zařízení na řízení a minimalizaci produkovaných emisí.
Podporuje úsporu paliva, a to i bez nutnosti změny stylu jízdy (olej zajišťující požadavky spolehlivého mazání během celého roku - dálnice, mětský a příměstský provoz, sportovní jízda)
Výrazně podporuje redukci produkovaných emisí (HC, NOx, CO, částice).

 

Normy: 

C2/C3

 

BMW LL-04,

MB 229.51,

HYUNDAI,

KIA

Cena s DPH: 194 Kč
Košík je prázdný.

certifikat

 

 

zboží v e-shopu: 702 e-shop systém banan.cz

JMJ Oil s.r.o.

U Obchodu 281, Červený Újezd 273 51

IČ: 06191134

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 8:00 - 12:00   12:20-16:30

Sobota - Neděle - svátky : Zavřeno

Mapa:Mapycz

                           Bez-nazvu